ЗА ЛАШТУНКАМИ ТВОРЧОГО ПРОЦЕСУ

як ми створюємо ігри
Ми щиро віримо, що наші ігри – це найкраще рішення для того, щоб весело провести час всією родиною, познайомити дитину з навколишнім світом, розвинути комунікативні навички.
Створення ігор – процес захоплюючий і веселий. Ми хочемо відкрити завісу і розповісти вам про те, як на світ з’являються улюблені забави хлопчиків і дівчаток.

Все починається з ідеї…

Представляємо вам Креативний відділ.

Саме тут одна задумка здатна перетворитися на цілий всесвіт зі своїми персонажами і правилами.

На рахунку цікавих історій ТМ Ludum – подвиги суперкоманди SOS, пригоди чудових малюків-звірят, які пізнають світ, захоплюючі гонки і багато іншого.

Втілення ідей в життя!

Коли характер кожного персонажа продуманий до дрібниць, розроблені правила і особливості гри, прийшов час втілити задум у життя.

Дизайнер займається промальовуванням деталей образу, вибираючи найбільш гармонійні поєднання кольорів.

Художнє оформлення наших ігор створено таким чином, щоб подарувати малюкові чудовий настрій ще до того, як він почне грати.

Час виробляти і пакувати.

На завершальному етапі ми приступаємо до виробництва. Велику увагу приділено контролю якості – щоб ігри проходили не тільки весело, але і без хвилювань випадково щось зіпсувати.

Фішки і картки поставляються в пакетах із застібкою zip lock, а тому можна не хвилюватися, що дрібні деталі загубляться.

Готові вироби упаковуються в коробки високої жорстокості.

Звичайно ж, ми не забули про правила – в кожній грі ви знайдете інструкцію. Бажаємо вам цікавих і веселих ігор!