Дропшипінг — вид підприємницької діяльності, при якому продавець (дропшипер) виступає посередником між виробником і покупцем. При цьому йому не потрібно вкладати свої кошти та самостійно займатися відправкою товару замовникам. Поставка продукції покупцям здійснюється безпосередньо від виробника.

Схема роботи за принципом дропшипінга виглядає таким чином: дропшипер шукає покупців, отримує від них замовлення й оплату, відправляє інформацію про замовлення своєму партнеру (виробнику продукції), а той упаковує та відправляє замовлений товар прямо кінцевому споживачеві.

Інструкція, як займатися дропшипінгом, співпрацюючи з ТМ Ludum

  1. Створюєте сторінки (групи) в соціальних мережах. Якщо у вас є свій сайт або інтернет-магазин — взагалі ідеальний варіант. Розміщуєте товари з нашого каталогу зі своєю націнкою (але пам’ятайте: вартість ігор не повинна перевищувати рекомендованих нами роздрібних цін). Ми надаємо весь необхідний контент, який допоможе гідно представити продукцію в соціальних мережах і на інших ресурсах.
  2. Після отримання замовлення та оплати від покупця передаєте нам необхідну інформацію, адресу кінцевого споживача (покупця), оплачуєте оптову вартість замовленого товару.
  3. Після того, як ми повідомимо вам, що товар відправлено, ви оповіщаєте про це покупця.

Ось, власне, і все. В результаті ви отримуєте прибуток без будь-яких вкладень.

Важливий момент: починаючи з першого замовлення, нашим партнерам, які працюють за системою дропшипінгу, надається знижка в 15%, яка буде дійсною 3 місяці. Після закінчення цього терміну її розмір буде залежати від обсягу проданого товару. Дане питання обговорюється в індивідуальному порядку.

Додати коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *