Ласкаво просимо у світ LUDUM!

Ми запустили проект, який переверне ваше уявлення про дитячі настільні ігри.

Ні в одній коробці з нашою продукцією ви не побачите стандартних звичних всім друкованих ігор, заснованих на ходінні по колу.

Ми створюємо турбоігри з захоплюючими сюжетами, незвичайними деталями, кожна з яких унікальна. Граючи в них, ви отримаєте можливість здійснити купу подвигів з суперкомандою SOS, прийняти участь у захоплюючих перегонах, різних пригодах. Вас чекає  море незабутніх емоцій.

Хто та як створює настільні ігри?

Над створенням продукції працює, без перебільшення, ціла армія талановитих людей.

Все починається з креативного відділу, де розробляються ідеї, сюжети, персонажі та їхні характери (так-так, кожен із персонажів має свій характер), правила, зрозумілі навіть дворічній дитині, та багато іншого.

Коли всі нюанси продумані до дрібниць, за роботу беруться дизайнери, завдання яких – оформити ігри таким чином, щоб вони дарували гарний настрій дітям і дорослим ще на етапі розглядання коробки.

Після того, як промальовані всі деталі, обрані найбільш гармонійні поєднання кольорів, починається етап виробництва. Величезна увага приділяється матеріалам виготовлення. Вироби виконані з міцних матеріалів, які дозволяють користуватися ними без страху щось зіпсувати, упаковані в коробки високої жорсткості, що забезпечує додатковий захист у разі падіння.

Для нас важливо, щоб покупець отримував дійсно якісну продукцію, яку приємно придбати для себе та не соромно подарувати.

Грають усі!

Ігри розраховані на дітей від 2 до 12 років. Але це, звичайно ж, умовно, тому що в них із задоволенням грають навіть ті хлопчики й дівчатка, яким уже далеко за п’ятдесят. Переконайтеся в цьому самі!

Додати коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *